درباره ما

بیمه اینترنت!


این وبسایت در سال 89 موفق به اخذ امتیاز فروش و مشاوره بیمه نامه و خسارت گردید که بحول اراده خداوند با رسالتی که به عنوان خدمت واقعی و توسعه فرهنگ بیمه در میهن عزیزمان برای خود مشخص نمودیم، توانستیم با تشکیل مجموعه و تیم قدرتمند فروش، در انجام این رسالت پیروز شویم.

از افتخارات این مجموعه همراهی و مشاوره ویژه بیمه گذاران، در زمان صدور و خسارت و ارائه تکنیک های خاص جهت دریافت خسارت بحق و واقعی است که این امر موجب شد تا ضمن رضایتمندی از شفافیت و ارایه اطلاعات بیمه گری جزو پر فروش ترین و دارای با وفا ترین بیمه گذاران باشیم.

برگزاری کلاس های آموزش و ارائه اطلاعاتی که بدلایلی تا الآن ناگفته مانده و در هیچ کتاب و جزوه ای یافت نمی شود و تنها با کسب تجربه شخصی، ساعتها تفکر و استفاده از تجربه متفاوت سایر همکاران توانستیم جمع آوری نماییم و بطور کاملا رایگان در اختیار شرکت کنندگان بگذاریم و صداقت و خیر و صلاح بیمه گذار را به عنوان یکی از اهداف خود در قالب توسعه فرهنگ واقعی بیمه به نمایش بگذاریم. همچنین می توانیم ادعا کنیم که جزو اولین هایی بودیم که شروع به صدور بیمه نامه با ا روش غیرحضوری و استفاده از فضای مجازی از صفر تا صد این قضیه بودیم و در نهایت تلاش نمودیم تا مشتری، بدون دغدغه و با صرف کمترین هزینه و اتلاف وقت، نسبت به امور بیمه ای خودش، خیالش راحت باشه در همین راستا این سایت رو راه انئازی نمودیم تا کلیه هموطنان عزیزمان بتوانند در طی 24 ساعت و همزمان با استفاده از روش های نوین آنلاین از این خدمات بهره مند شوند و نه تنها جهت صور و مشاوره صدور بلکه از پشتیبانی 24 ساعته و کسب اطلاعات مفیدی که تا الآن در هیچ کجا مطرح نشده استفاده کنند. امید که بحول و قوه الهی در انجام این رسالت نیز همچون گذشته با مفتخر و سربلند شویم. شفافیت، بروز بودن و انتقاد پذیری، سرلوحه اقدامات ماست

 

چرا بیمه اینترنت!


Vivamus in diam turpis. In condimentum maximus tristique. Maecenas non laoreet odio. Fusce lobortis porttitor purus, vel vestibulum libero pharetra vel. Pellentesque lorem augue, fermentum nec nibh et, fringilla sollicitudin orci. Integer pharetra magna non ante blandit lobortis. Sed mollis consequat eleifend. Aliquam consectetur orci eget dictum tristique. Aenean et sodales est, ut vestibulum lorem. Vivamus in diam turpis.

In condimentum maximus tristique. Maecenas non laoreet odio. Fusce lobortis porttitor purus, vel vestibulum libero pharetra vel. Pellentesque lorem augue, fermentum nec nibh et, fringilla sollicitudin orci. Integer pharetra magna non ante blandit lobortis. Sed mollis consequat eleifend. Aliquam consectetur orci eget dictum tristique. Aenean et sodales est, ut vestibulum lorem.

 

برای دریافت مشاوره رایگان
فرم مقابل را تکمیل کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند